Kontakta oss för att veta mer

Kontakt

Aprobo arbetar i huvudsak inom Skandinavien med fokus på Sverige. Vårt huvudkontor ligger i en liten by i hjärtat av Skåne vid namn Sösdala strax utanför Hässleholm, där också vårt lager finns. Vi har egna säljare som täcker in landet från norr till söder samt även Danmark enligt informationen nedan.

Det går även bra att ringa till oss på +46451-61197.    

Adress huvudkontor:

   

Adress lager (Öllsjö industriområde):

 


Namn: Pär Lindstedt

Telefon: +46 70-990 37 97

Email: p.lindstedt@aprobo.com

Titel: VD

Namn: Lars Brindell

Telefon: +46 70-847 38 47

Email: l.brindell@aprobo.com

Titel: Representant Stockholm / norra regionen

Namn: Jonas Engvall

Telefon: +46 70-990 14 97

Email: j.engvall@aprobo.com

Titel: Representant södra regionen

Namn: Pia Möllerström

Telefon: +46 451-61297

Email: p.mollerstrom@aprobo.com

Titel: Säljansvarig

Namn: Maria Lindstedt

Telefon: +46 73-239 82 66

Email: m.lindstedt@aprobo.com

Titel: Ekonomichef

Namn: Pontus Lindstedt

Telefon: +46 76-037 81 05

Email: pontus@aprobo.com

Titel: IT-Manager / Digital marketing

Namn: Ramadan Skivjani

Telefon: +46 70-824 21 80

Email: ramadan@aprobo.com

Titel: Lager- & fraktansvarig

Namn: Mogens Jensen

Telefon: +45 23 60 14 31

Email: stand.inn@privat.dk

Titel: Representant Danmark