Kontakt os for at høre mere

Kontakt

Aprobo arbejder hovedsageligt i Skandinavien med fokus på Sverige. Vores hovedkontor ligger i en lille landsby i hjertet af Skåne kaldet Sösdala lige uden for Hässleholm, hvor vores lager også ligger. Vi har vores egne sælgere, der dækker landet fra nord til syd samt Danmark efter nedenstående information.   Du kan også ringe til os på +46451-61197.    

Hovedkontorets adresse:

   

Adresselager (Öllsjö industriområde):

 


Namn: Pär Lindstedt

Telefon: +46 70-990 37 97

Email: p.lindstedt@aprobo.com

Titel: VD

Namn: Lars Brindell

Telefon: +46 70-847 38 47

Email: l.brindell@aprobo.com

Titel: Repræsentant Stockholm / nordlige region

Namn: Jonas Engvall

Telefon: +46 70-990 14 97

Email: j.engvall@aprobo.com

Titel: Repræsentant for den sydlige region

Namn: Pia Möllerström

Telefon: +46 451-61297

Email: p.mollerstrom@aprobo.com

Titel: Salgsleder

Namn: Maria Lindstedt

Telefon: +46 73-239 82 66

Email: m.lindstedt@aprobo.com

Titel: Regnskabs chef

Namn: Pontus Lindstedt

Telefon: +46 76-037 81 05

Email: pontus@aprobo.com

Titel: IT-Manager / Digital marketing

Namn: Ramadan Skivjani

Telefon: +46 70-824 21 80

Email: ramadan@aprobo.com

Titel: Lager- og forsendelseschef

Namn: Mogens Jensen

Telefon: +45 23 60 14 31

Email: stand.inn@privat.dk

Titel: Repræsentant Danmark