Ny kontaktsida

Kontakt oss i Aprobo AB!

Aprobo jobber hovedsakelig innenfor Skandinavia med fokus på Sverige. Vårt hovedkontor og lager finner du i Kristianstad. Vi har egne selgere som dekker Sverige fra nord til sør samt Danmark i henhold til informasjonen under.

Kontaktalternativer:

Vi er tilgjengelige på telefon mandag – fredag mellom 8.00 og 17.00.

Tel: +46 10-183 31 80

Vi er tilgjengelige på e-post mandag – fredag mellom 8:00 og 17:00.

E-post: info@aprobo.com

 

Faktureringsspørsmål?

E-post: invoice@aprobo.com

Fyll inn informasjonen din nedenfor, så kontakter vi deg så snart som mulig!

Vi er tilgjengelige på e-post mandag – fredag mellom 8:00 og 17:00.

Skriv ditt fulle navn.
Hvilket firma jobber du for? Skriv også region hvis du har flere kontorer.
Hvor befinner du deg?
Skriv din e-mail.
Skriv telefonnummeret ditt, legg også til landsnummeret ditt (+XX).
Hvordan kan vi hjelpe deg? Skriv meldingen din her.

Vi er tilgjengelige på chat mandag – fredag mellom 10.00 og 17.00.

Pär Lindstedt

Tel: +46 70-990 37 97

E-post: p.lindstedt@aprobo.com

Tittel: Administrerende direktør

Lars Brindell

Tel: +46 70-847 38 47

E-post: l.brindell@aprobo.com

Tittel: Representant

Region: Stockholm / Nord-Sverige

Jonas Engvall

Tel: +46 70-990 14 97

E-post: j.engvall@aprobo.com

Tittel: Representative

Region: Sør-Sverige

Pia Möllerström

Tel: +46 73-239 82 60

E-post: p.mollerstrom@aprobo.com

Tittel: Salgssjef

Maria Lindstedt

Tel: +46 73-239 82 66

E-post: m.lindstedt@aprobo.com

Tittel: Økonomisjef

Pontus Lindstedt

Tel: +46 76-037 81 05 

E-post: pontus@aprobo.com

Tittel: IT & Markedsføring

Ramadan Skivjani

Tel: +46 70-824 21 80

E-post: ramadan@aprobo.com

Tittel: Lager- og fraktsjef

Fatih Tamer

Tel: +45 40 70 30 59

E-post: fatih@aprobo.com

Tittel: Representant Danmark

Besøk vårt hovedkvarter

Aprobo AB

Västra Vallgatan 2

SE-291 30 Kristianstad

Sweden

Besøk vårt lager

Aprobo AB

Estrids väg 6

SE-291 65 Kristianstad

Sweden